SZUKAM DYWANIKA DO SAMOCHODU:

 

Wykładzina do części mieszkalnej kampera

Wykładzina do kampera Jasmine została opracowany specjalnie przez nas. Jest to idealne i często stosowane rozwiązanie dla części mieszkalnej kamperów i przyczep kempingowych. Wykładzina ta ma specjalne, opatentowane antypoślizgowe podłoże, dzięki czemu pewnie leży w miejscu. Jest to również wykładzina, która się nie strzępi. Niezależnie od miejsca cięcia nie strzępi się. Z tego względu idealnie nadaje się do kamperów i przyczep kempingowych.

Sprzedajemy tę wykładzinę w 4 różnych kolorach: beżowym, brązowym, szarym i antracytowym w rolkach o szerokości 100 cm, 130 cm lub 170 cm oraz w różnych długościach do 500 cm. To, czego potrzebujesz, zależy od wielkości powierzchni mieszkalnej Twojego kampera lub przyczepy kempingowej.

Aby rozłożyć tę wykładzinę w kamperze lub przyczepie kempingowej, warto najpierw wykonać rysunek z wymiarami. Następnie można je narysować na odwrocie dywanu. Następnie należy przyciąć dywan wzdłuż deski lub płyty do krojenia. Następnie można położyć wykładzinę w kamperze gotową do użycia.

Wykładzina do części mieszkalnej kampera