SZUKAM DYWANIKA DO SAMOCHODU:

 

Dywaniki do traktorów dla Reform

Nasze dywaniki do traktorów Reform są w 100% robione na wymiar. W naszym systemie mamy unikalne dopasowanie do wielu typów traktorów. Dywaniki można zestawić samodzielnie. Spraw, aby Twój traktor znów był jak nowy dzięki naszym dywanikom do traktorów! Wybierz swój typ traktora poniżej. Następnie znajdziesz różne elementy, które dostarczymy do Twojego Reform! Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz wysłać do nas e-mail.

DYWANIKI DO TRAKTORÓW DO Reform

Dostarczamy dywaniki do każdego modelu traktorów Reform. Można je zamówić całkowicie online. Dywaniki są wykonywane na wymiar. Znamy unikalne kształty dywaników podłogowych do każdego modelu Reform. Dopasowanie przedstawiamy w formie rysunku w artykule pod zdjęciami. Jeśli jeszcze go nie mamy, możemy go zrobić na wymiar, jeśli prześlesz nam jego wersję na papierze. Lub rysunek cyfrowy w formacie .dxf.

DYWANIKI DO TRAKTORÓW IGIEŁKOWE

Dywaniki z filcu igłowanego do traktorów Reform wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałej wykładziny. Te dywaniki do traktorów mają całkowitą gramaturę 2630 g/m2.

DYWANIKI DO TRAKTORÓW Z PRĄŻKOWANEJ WYKŁADZINY

Prążkowane dywaniki do traktorów wykonane są z wytrzymałej wykładziny z wysokiej jakości filcu igłowanego o wzorze prążkowanym. Wykładzina prążkowana ma całkowitą gramaturę 2.750 g/m2.

WELUROWE DYWANIKI DO TRAKTORÓW

Welurowe dywaniki do traktorów są wykonane z luksusowej wykładziny tuftowanej. Są to dywaniki do traktorów o najlepszym stosunku ceny do jakości. Gramatura wykładziny wynosi 2.100 g/m2. Brud utrzymuje się na powierzchni wykładziny, dzięki czemu jest ona łatwa do czyszczenia. Te dywaniki do traktorów są najbardziej popularne.

Reform