SZUKAM DYWANIKA DO SAMOCHODU:

 

Dywaniki do kamperów Adria dla Laika

Mamy dywaniki do kamperów dostosowane do każdego modelu Laika. Można je w całości zamówić przez Internet. Dywaniki są wykonywane dokładnie na wymiar dla każdego kampera. Znamy unikalne kształty dywaników dla każdej Laika. Dopasowanie dla artykułu jest przedstawione pod zdjęciami w formie rysunku.

DYWANIKI DO KAMPINGÓW Z FILCU IGŁOWANEGO

Dywaniki igłowane do kampera Laika są wykonane z wytrzymałej wykładziny wysokiej jakości. Waga całkowita tych dywaników do kamperów wynosi 2 000 gr/m2.

DYWANIKI DO KAMPERÓW Z WYKŁADZINY RYFLOWANEJ

Dywaniki do kamperów z wykładziny ryflowanej są wykonane z wytrzymałej, wysokiej jakości wykładziny igłowanej z motywem żeberek. Masa całkowita wykładziny ryflowanej wynosi 2750 gr/m2.

WELUROWE DYWANIKI DO KAMPERÓW

Welurowe dywaniki do kamperów są wykonane z luksusowej, tuftowanej wykładziny. Są to dywaniki do kamperów o najlepszym stosunku ceny do jakości. Gramatura wykładziny wynosi 2100 gr/m2. Na tej wykładzinie brud pozostaje, dzięki czemu jest ona łatwa do czyszczenia. Te dywaniki do kamperów są najczęściej wybierane.

SUPER WELUROWE DYWANIKI DO KAMPERÓW

Super welurowe dywaniki do kamperów są cięższe, bo mają 2 500 g/m2 i są dostarczane bez dodatkowych wzmocnień na obcasy. Nadaje to dywanikom do kamperów ekskluzywny wygląd.

DYWANIKI DO KAMPERÓW DIAMOND

Dywaniki do kamperów diamond to najlepsze dostępne dywaniki do kamperów. To produkt z najwyższej półki dla Twojego kampera Laika. Dywaniki te mają gramaturę 3 076 gr/m2.

DYWANIKI DO KAMPERÓW

Wszystkie dywaniki do kamperów Laika są wyposażone w elementy mocujące, które zabezpieczają je na miejscu i sprawiają, że są łatwe w użyciu. Dzięki różnym właściwościom, masz również wiele możliwości wyboru, takich jak kolor wykładziny, kolor obwódki, więcej lub mniej dywaników itp. Jeśli nie masz pewności, jaki model samochodu posiadasz, skontaktuj się z nami.

Laika