SZUKAM DYWANIKA DO SAMOCHODU:

 

Dywaniki do kamperów Adria dla Concorde

Dywaniki do kamperów dla Concorde pasują w 100%. Dywaniki do kabiny Twojego kampera wykonujemy precyzyjnie na wymiar. Dostarczamy dywaniki do kamperów z mocowaniami, które umożliwiają ich bezpieczne użytkowanie. Gwarantujemy, że dywaniki do kamperów będą dokładnie pasować do Twojego kampera Concorde. Wybraliśmy najlepsze materiały dla Twojego kampera Concorde. Nasze dywaniki do kamperów są antypoślizgowe, nie przesuwają się. Możesz dostosować dywaniki do swojego kampera Concorde, wybrać jakość wykładziny, kolor obwódki, wybrać logo tekstowe lub zamówić je z własnym nadrukiem. U nas to wszystko jest możliwe.

ZACZNIJ OD WYBORU MODELU Concorde:

DYWANIKI DO KAMPINGÓW Z FILCU IGŁOWANEGO

Dywaniki igłowane do kampera Concorde są wykonane z wytrzymałej wykładziny wysokiej jakości. Waga całkowita tych dywaników do kamperów wynosi 2 000 gr/m2.

DYWANIKI DO KAMPERÓW Z WYKŁADZINY RYFLOWANEJ

Dywaniki do kamperów z wykładziny ryflowanej są wykonane z wytrzymałej, wysokiej jakości wykładziny igłowanej z motywem żeberek. Masa całkowita wykładziny ryflowanej wynosi 2750 gr/m2.

WELUROWE DYWANIKI DO KAMPERÓW

Welurowe dywaniki do kamperów są wykonane z luksusowej, tuftowanej wykładziny. Są to dywaniki do kamperów o najlepszym stosunku ceny do jakości. Gramatura wykładziny wynosi 2100 gr/m2. Na tej wykładzinie brud pozostaje, dzięki czemu jest ona łatwa do czyszczenia. Te dywaniki do kamperów są najczęściej wybierane.

SUPER WELUROWE DYWANIKI DO KAMPERÓW

Super welurowe dywaniki do kamperów są cięższe, bo mają 2 500 g/m2 i są dostarczane bez dodatkowych wzmocnień na obcasy. Nadaje to dywanikom do kamperów ekskluzywny wygląd.

DYWANIKI DO KAMPERÓW DIAMOND

Dywaniki do kamperów diamond to najlepsze dostępne dywaniki do kamperów. To produkt z najwyższej półki dla Twojego kampera Concorde. Dywaniki te mają gramaturę 3 076 gr/m2.

DYWANIKI DO KAMPERÓW

Wszystkie dywaniki do kamperów Concorde są wyposażone w elementy mocujące, które zabezpieczają je na miejscu i sprawiają, że są łatwe w użyciu. Dzięki różnym właściwościom, masz również wiele możliwości wyboru, takich jak kolor wykładziny, kolor obwódki, więcej lub mniej dywaników itp. Jeśli nie masz pewności, jaki model samochodu posiadasz, skontaktuj się z nami.

Concorde