SZUKAM DYWANIKA DO SAMOCHODU:

Nowy! Dywaniki samochodowe do Audi A6 2020->

Nowy! Dywaniki samochodowe do Audi A6 2020->

Nowe Audi A6 jest bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek wcześniej – dzięki pełnej cyfryzacji, większym komforcie, bardziej sportowemu charakterowi i technicznej, eleganckiej stylistyce. Wszechstronne systemy łączności i wspomagania demonstrują inteligentną łączność w samochodzie. Podwozie łączy płynną jazdę i niezmienną stabilność ze sportowym charakterem. Wszystkie silniki wykorzystują wydajny system łagodnej hybrydy, który jest dobry dla klimatu.

Szybki dostęp do funkcji i wysoki stopień personalizacji – podobny do smartfona system wyświetlania i obsługi sprawia, że ​​obsługa w Audi A6 jest intuicyjna. To sprawia, że ​​jest to najnowocześniejsza koncepcja obsługi w swojej klasie. Dwa duże wyświetlacze zastępują większość przycisków i elementów sterujących poprzedniego modelu. W związku z tym jest to doskonały przykład kompleksowej cyfryzacji, którą nowe A6 wnosi do klasy biznesowej.

W eleganckiej tablicy rozdzielczej nowego Audi A6 dominuje techniczna, futurystyczna, czarna stylistyka panelu, która imponująco łączy formę i funkcję. Język projektowania wydaje się ograniczony i rzeczowy; poziome linie tworzą przewiewne poczucie przestrzeni. Konsola środkowa i dwa wyświetlacze MMI touch response są lekko skierowane w stronę kierowcy. Po wyłączeniu górny wyświetlacz jest prawie niewidoczny wkomponowany w ciemną powierzchnię dekoracyjną.

Do tego solidnego samochodu mamy odpowiednie dywaniki samochodowe, które możesz łatwo i szybko zamówić na naszej stronie internetowej.